TREGU

(kliko për ta shfletuar kategorinë)
Asnjë shpallje në këtë kategori Fute shpalljen e parë!

shpalljet Më të fundit

 Durrës  Durrës (AL)
Mercedes-Benz E 350 Avangard full
Veturë
sot
Mercedes-Benz E 350 Avangard full
22000.0 €
 Fier  Fier (AL)
Veturë
sot
mercedes 200
1000.0 €
Veturë
sot
VW GOLF 4 1.6 BENZINE-GAS
2000.0 €
 Kukës  Kukës (AL)
Veturë
sot
Audi A4 1.9tdi
2700.0 €
 Durrës  Durrës (AL)
mercedes benz  Viti 2002
Veturë
sot
mercedes benz Viti 2002
4000.0 €
 Gjakovë  Gjakovë (KS)
Shitet RENAULT LAGUNA
Veturë
sot
Shitet RENAULT LAGUNA
2400.0 €
 Fier  Fier (AL)
Veturë
sot
Mercedes-benz
4700.0 €
 Tiranë  Tiranë (AL)
Veshmbathje, Orë
sot
Shkop hekur per muskijt e kraheve dhe te gjoksit. Çmimi : 4.000 lekë te reja
4000.0 €
 Fier  Fier (AL)
Mercedes-benz c 220 cdi
Veturë
sot
Mercedes-benz c 220 cdi
4700.0 €
 Tiranë  Tiranë (AL)
Veturë
sot
C220 Avantgarde
4000.0 €
 Durrës  Durrës (AL)
Mercedes c 270
Veturë
sot
Mercedes c 270
4500.0 €
 Vlorë  Sarandë (AL)
Veturë
sot
Mercedes c 220 cdi Automatike Avantgarde
4400.0 €
 Durrës  Durrës (AL)
Veturë
sot
S 320
6000.0 €
 Tiranë  Tiranë (AL)
Veturë
sot
Super okazionn
2500.0 €
 Tiranë  Tiranë (AL)
Veturë
sot
Mercedes Benz
3500.0 €
 Tiranë  Tiranë (AL)
Veturë
sot
Audi a6
25000.0 Lek
 Tiranë  Tiranë (AL)
Veturë
sot
Audi a6
25000.0 Lek
 Gjirokastër  Gjirokastër (AL)
Veturë
sot
Mercedes A 170 cdi nafte gjendje shum e mir 2001
2000.0 €
 Elbasan  Elbasan (AL)
Veturë
sot
Rover 200 naft mundsi ndrimi
2600.0 €
 Durrës  Durrës (AL)
Veturë
sot
FiaT Punto 1999 GaZ Benzine .$.
1350.0 €
 Gjilan  Gjilan (KS)
Tokë për ndërtim
sot
Shiten 6 ari tok
Me marrëveshje
 Fier  Lushnjë (AL)
Veturë
sot
Alfa Romeo 159 naftë, Dhjetor 2005
5000.0 €
 Gjilan  Gjilan (KS)
PC-Monitor
sot
HP 19 inch lcd
30.0 €
 Shkodër  Shkodër (AL)
Blej Cdo Fan Page Facebook-u Me Fansa Te Huaj
Laptop
sot
Blej Cdo Fan Page Facebook-u Me Fansa Te Huaj
Me marrëveshje
 Tiranë  Tiranë (AL)
Veturë
sot
mosperdorim
2200.0 €
 Korçë  Korçë (AL)
Veturë
sot
Okazion . Volkswagen passat viti 2001 1.9 nafte vetem 2600 Euro
2600.0 €
 Berat  Berat (AL)
Veturë
sot
Ford focus tdci
Me marrëveshje
 Tiranë  Tiranë (AL)
Veturë
sot
MERCEDEZ B200 - AUTOMATIK - SPORT AVANTGARDE
Me marrëveshje
 Durrës  Durrës (AL)
Veturë
sot
OKAZION MECEDES BENZ E 270 CDI VITI 2005 ME MOTORR TE ZI SUPER FULLLLL
7600.0 €
 Durrës  Durrës (AL)
Veturë
sot
OKAZION VW POLO VITI 2005 1.4 TDI E SAPOARDHUR SUPER FULLL
3500.0 €
 Korçë  Pogradec (AL)
shes furgon ford
Kombi | Furgon
sot
shes furgon ford
2500.0 €
 Korçë  Pogradec (AL)
shitet  urgjent
Kombi | Furgon
sot
shitet urgjent
2500.0 €
 Durrës  Krujë (AL)
Veturë
sot
OKAZION 5300€ Mercedes benz avangarde E270
5300.0 €
 Durrës  Durrës (AL)
Veturë
sot
okazion
1100.0 €
 Tiranë  Tiranë (AL)
Xhip
sot
Okazion
4000.0 €
 Tiranë  Tiranë (AL)
Veturë
sot
Renault Kangoo Benzin Gaz 2002
1650.0 €
 Vlorë  Sarandë (AL)
Veturë
sot
C klas 220 cdi Avantgarde-Automatike
4400.0 €
 Lezhë  Lezhë (AL)
Opel Tigra me dokumenta te rregullta dhe te paguara.
Veturë
sot
Opel Tigra me dokumenta te rregullta dhe te paguara.
550.0 €
 Vlorë  Sarandë (AL)
Veturë
sot
E270 AVANTGARDE SELECT 11/2003
5300.0 €
 Durrës  Durrës (AL)
Veturë
sot
OKAZION MERCEDEZ BENZ VITI 2004 270 CDI AUTOMAT SUPER FULLL
7200.0 €
 Tiranë  Tiranë (AL)
Sport, Muzikë, Lodra
sot
Shes auotopolante
75000.0 Lek
 Durrës  Durrës (AL)
Veturë
sot
Audi 4,Viti 2004,nafte,sedilie me ngrohje,klima,142000 km,full
3800.0 €
 Fier  Fier (AL)
Veturë
sot
Okazion Audi a3 benzin gas
1600.0 €
 Durrës  Durrës (AL)
Veturë
sot
TOYOTA YARIS,1.3cc,viti i prodhimit 2001,benzin,kamio Automatike,full
3300.0 €
 Durrës  Durrës (AL)
Veturë
sot
Golf 5,Automatik,nafte,2006,klima,Antifurt,lekure me ngrohje
6500.0 €
 Durrës  Durrës (AL)
Veturë
sot
Golf V Viti 2007 1.6 BENZIN/GAS
5300.0 €