1 - 5 nga 5 shpallje
Autokombanj okazionnnnnn 5000€ super gjendje

Autokombanj okazionnnnnn 5000€ 04/06/2018

Kamionë | Ngarkues | Bujqësore  -  Berat, Berat 5000.0 €

41 Shikime Kamionë | Ngarkues | Bujqësore
(Berat, Berat)
Shitet Autokombajne E514 8 milione Leke

Shitet Autokombajne E514 8 milione 01/06/2018

Kamionë | Ngarkues | Bujqësore  -  Shkodër, Shkodër 8.0 Lek

55 Shikime Kamionë | Ngarkues | Bujqësore
(Shkodër, Shkodër)
Shes kamion , skavator dhe nissan navara

Shes kamion , skavator dhe nissan 06/05/2018

Kamionë | Ngarkues | Bujqësore  -  Lezhë, Lezhë Me marrëveshje

167 Shikime Kamionë | Ngarkues | Bujqësore
(Lezhë, Lezhë)
Skavator fiat-hitachi 215

Skavator fiat-hitachi 215 06/05/2018

Kamionë | Ngarkues | Bujqësore  -  Lezhë, Lezhë Me marrëveshje

71 Shikime Kamionë | Ngarkues | Bujqësore
(Lezhë, Lezhë)
Kamion actros 41-46

Kamion actros 41-46 06/05/2018

Kamionë | Ngarkues | Bujqësore  -  Lezhë, Lezhë 38500.0 €

113 Shikime Kamionë | Ngarkues | Bujqësore
(Lezhë, Lezhë)