Audi a6 quattro

Audi a6 quattro Audi a6 quattro Audi a6 quattro Audi a6 quattro Audi a6 quattro Audi a6 quattro
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
6500.0 € Aktual
Edi
E publikuar më: 12/01/2018

Audi a6 quattro

E publikuar më: 12/01/2018 | Kategoritë: Vetura | Vendi: 18 Tetori, Fier, Fier, Shqipëri

Fier
AUDI A6,MODEL 2005,MOTORR 3.0 TDI,QUATTRO, KAMBIO AUTOMATIKE,KLIMA BIZONE PARA DHE MBRAPA, SALLON LEKURE NGJYRE E ZEZE,NAVIGATOR PROFESIONAL,RADIO,CD,KOMANDA NE TIMONE,LIMITATOR SHPEJTESIE,DRITA AUTOMATIKE,XENON/BIXENON,BAXHA, SEDILJE ELEKTRIKE, MARSHAT TE TIMONI + -, ME PERDETET E SAJ ORIGJINALE, KM 151000 ORIGJINALE TE SAJA, MAKINA KA NJE MUAJ ARDHUR NGA ITALIA ME LETRA TE PAGUARA PER NJE VITE, TE GJITHA SHERBIMET E BERA VAJI FILTRA FRENAT PARA MBRAPA DHE DISQET E FRENAVE ORIGJINALE TE AUDIT!

  • Audi
  • A6
  • 2005
  • 152000
  • Naftë
  • Pronarë