Benz E220 2004

Benz E220 2004 Benz E220 2004 Benz E220 2004 Benz E220 2004 Benz E220 2004 Benz E220 2004
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
6900.0 € E skaduar
Saimir
E publikuar më: 26/03/2018

Benz E220 2004

E publikuar më: 26/03/2018 | Kategoritë: Vetura | Vendi: Fier, Fier, Fier, Shqipëri

BENZ E220 NAFTE AUTOMATIKE, VITI PRODHIMIT 2004, MODEL AVANTGART, BAXHA XHAMI, SERDILE ELEKTRIKE GJYSEM MESHIN GJYSEM RROB, SERDILJE ME NGROHJE, PASQYRA ELEKTRIKE DHE ME MBYLLJE, SENSOR DRITASH, SENSOR SHIU, SENSOR PARKIMI, ME NAVIGATOR •GBS, ME XENON, ME LARJE FENERESH, ME 223000 KM ORIGJINALE TE SAJA, MAKINA ESHTE FULL OPSIONESH, MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE, E SAPO ARDHUR NGA BELGJIKA ME DOGAN TE PAGUAR! Cmimi: 6900€ i diskuteshem! Per me shum info kont: 0692233243

  • Benz E220 2004
  • Mercedes Benz
  • E220
  • 2004
  • 223000
  • Naftë
  • Pronarë