E 200/220 CDI Automat Full

E 200/220 CDI Automat Full E 200/220 CDI Automat Full E 200/220 CDI Automat Full E 200/220 CDI Automat Full E 200/220 CDI Automat Full E 200/220 CDI Automat Full
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
6700.0 € Aktual
Benz
E publikuar më: 13/06/2018

E 200/220 CDI Automat Full

E publikuar më: 13/06/2018 | Kategoritë: Vetura | Vendi: Durrës, Durrës, Shqipëri

Shitet Mercedes Benz E 200/220 Nafte i vitit 2005 i sapoardhur nga Gjermania , me dogane te paguar, 178000 km origjinale,Kambio automatike , Hapse xhami , Sensor parkimi ,Sendile me fryrje , Tapiceri Bezhe ,Sendile me ngrohje, Navigator , xhama elektrik , pasqyra elektrike , pasqyra me palosje ,disqe alumini 16 me goma te reja 100% Continental ,etj. Ne gjendie te shkelqyer motorrike dhe xhenerike
Cel 0695418600

  • Mercedes-Benz
  • E clas
  • 2005
  • 176000
  • Naftë
  • Pronarë