E 320 CDI EVO FULL

E 320 CDI EVO FULL E 320 CDI EVO FULL E 320 CDI EVO FULL E 320 CDI EVO FULL E 320 CDI EVO FULL E 320 CDI EVO FULL
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
11400.0 € Aktual
Benz
E publikuar më: 13/06/2018

E 320 CDI EVO FULL

E publikuar më: 13/06/2018 | Kategoritë: Vetura | Vendi: Durrës, Durrës, Shqipëri

MERCEDES-BENZ EVO E 320 CDI SPORT AVANGARD VITI 2008 SUPER FULL KAMIO AUTOMAT-BAXHA XHAMI- DHE PERDE ORIGJINALE ME KORENT NGJYRA E ZEZ ME SISTEM NAVIGIMI-DVD-RADIO CD PLAYR-BAGAZHIER ME 6 SEDILJET ME SISTEM MEMORIE ORIGJINALE TE FABRIKES ME SISTEM NGROHJE PARA DHE MBRAPA SEDILJET ORIGJINALE ME SOB NGROHJE DHE DHE KLIMA ME 4 ZONA ME SISTEM DEGJIMI-TELEFON ORIGJINAL TE FABRIKES NOKIA BISNES NDRICIMI BI KSENO ME SISTEM NEPER KTHESA MER DREJTIMIN E RRUGES ME SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA ME SENSOR SHIU DHE DRITASH TAPICERIA ESHTE LEKURE NGJYRA BEZHEE HAPUR SHUME E PASTER ME DISQJE 17 INC ORIGJINALE TE MERCEDESIT DHE ME 4 GOMA TE REJA ME SISTEM MBYLLJE QENDRORE ME DY CELESA INOKSI DHE MBYLLJE BAGAZHI ME KORENT ORIGJINAL MAKINA DISPONON 189 MIJ KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH TE CERTIFIKUARA TE MERCEDESI ME PAK FJALE ESHTE SUPER GJENDJE NGA ANA MEKANIKE DHE XHENERIKE ME TE GJITHA SHERBIMET E BERA TE MERCEDESI JAM I DISPONUSHEM TA KONTROLLONI TE MEKANIKU JUAJ ME I BESUAR CMIMI 11400 EURO KONTAKT:
0695418600

  • Mercedes-Benz
  • E Class
  • 2008
  • 189000
  • Naftë
  • Pronarë