Ford Fiesta

Ford Fiesta Ford Fiesta Ford Fiesta Ford Fiesta Ford Fiesta
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
6200.0 € E skaduar
Ilir
ilakuriqi14@live.com
E publikuar më: 14/05/2018

Ford Fiesta

E publikuar më: 14/05/2018 | Kategoritë: Vetura | Vendi: Fier, Fier, Shqipëri

Ford Fiesta (ghia),Viti 2010 , 1.4 Nafte , 119,000 km , Kondicioner Auto , Disqe alumini 16, Konsumi 5l/100km (qytet) . Sensor parkimi para mbrapa , Xhamat e erret nga fabrika ,usb&bloututh . Makina eshte blere me 0 kilometer te Ford Albania dhe ka pasur 1 pronar . Dokumentat e prera deri ne qershor 2018. Mirbajtja ne maksimum , gjendje super. ‭+355 69 301 0855‬

  • ‭+355 69 301 0855‬
  • Ford
  • Fiesta
  • 2010
  • 119000
  • Naftë
  • Pronarë