Ford focus 1.8 TDci

Ford focus 1.8 TDci Ford focus 1.8 TDci Ford focus 1.8 TDci Ford focus 1.8 TDci Ford focus 1.8 TDci
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
2700.0 € Aktual
Iliri
Ilir.dea@gmail.com
E publikuar më: 01/02/2018

Ford focus 1.8 TDci

E publikuar më: 01/02/2018 | Kategoritë: Vetura | Vendi: Elbasan, Elbasan, Shqipëri

Makina eshte ne gjendje shum te mire si nga ana motorrike dhe xhenerike, eshte e gatshme per cdo lloj prove tek mekaniku juaj. Makina shitet per arsye mosperdorimi.

  • Ford
  • Focus
  • 2002
  • 186000
  • Naftë
  • Pronarë