Mercedes-Benz 2003 AVANGARD full option

Mercedes-Benz 2003 AVANGARD full option Mercedes-Benz 2003 AVANGARD full option Mercedes-Benz 2003 AVANGARD full option Mercedes-Benz 2003 AVANGARD full option Mercedes-Benz 2003 AVANGARD full option Mercedes-Benz 2003 AVANGARD full option
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
3999.0 € Aktual
artan
E publikuar më: 15/05/2018

Mercedes-Benz 2003 AVANGARD full option

E publikuar më: 15/05/2018 | Kategoritë: Vetura | Vendi: Tiranë, Tiranë, Shqipëri

Okazion Mercedes Benz C class 270 CDI i vitit 2003 AVANGARD me 230km origjinale jo te ulura me kompjuter ..makina eshte perdorur vec 3 vite ne shqiperi e marre ne zvicer e perdorur vec nga nje pronar dhe vec per familje dhe jo per pune makina posedon sensor parkimi para dhe mbrapa origjinale 2celsa origjinal me thithje limitator shpejtesie sensor shiu ESP sendile me ngrohje kamio automat +- sensor dritash 6airbag kimanad ne timon kompjuter ne bord..makine eshte ne super gjendje dhe shume ekonomike.. tapiceri lekure e paster makina eshte me sherbime te bera dhe letra te prera deri n 25 janar 2019 .gomat 4 te reja disqet sport llamarine shume e paster etj..makina eshte e mbajtur per merak..
CMIMI 3999€ I DISKUTUSHEM
TEL 0686156780

  • Naftë
  • Pronarë