Mercedes Benz C class

Mercedes Benz C class Mercedes Benz C class Mercedes Benz C class Mercedes Benz C class
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
5550.0 € E skaduar
jori
E publikuar më: 09/03/2018

Mercedes Benz C class

E publikuar më: 09/03/2018 | Kategoritë: Vetura | Vendi: Kavajë, Tiranë, Shqipëri

Mercedes Benz (C Class 203)...(Avangard)...Motorr 220 cdi...Viti 2005...E sapo ardhur nga gjermnia me dogan te paguar...Në gjendje shum te mir...Të gjitha shërbimet e bëra në gjermani...Ka dhe 2 çelësa...Çmimi 5550 Euro i diskutueshëm...

  • Mercedes Benz
  • C class
  • 2005
  • 228.000