Mercedes-Benz E 200 / 220 CDI 06

Mercedes-Benz E 200 / 220 CDI 06 Mercedes-Benz E 200 / 220 CDI 06 Mercedes-Benz E 200 / 220 CDI 06 Mercedes-Benz E 200 / 220 CDI 06 Mercedes-Benz E 200 / 220 CDI 06
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
6700.0 € Aktual
Nbvzm
E publikuar më: 22/02/2018

Mercedes-Benz E 200 / 220 CDI 06

E publikuar më: 22/02/2018 | Kategoritë: Vetura | Vendi: Durrës, Durrës, Shqipëri

Shitet Mercedes Benz E 220 Nafte i vitit 2006 i sapoardhur nga Gjermania , me dogane te paguar, 176000 km origjinale,Kambio automatike , Sendile me fryrje , Lekure e zeze ,sendile me ngrohje, Navigator , xhama elektrik , pasqyra elektrike , pasqyra me palosje etj Ne gjendie te shkelqyer motorike dhe xhenerike
Cel 0695418600

  • Mercedes-Benz
  • E 200/220
  • 2006
  • 176500
  • Naftë
  • Pronarë