Mercedes Benz E 210

Mercedes Benz E 210 Mercedes Benz E 210 Mercedes Benz E 210
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
Me marrëveshje E skaduar
Nazif Spahiu
E publikuar më: 16/04/2018

Mercedes Benz E 210

E publikuar më: 16/04/2018 | Kategoritë: Vetura | Vendi: Berat, Berat, Shqipëri

Shitet Benci E 210 viti 97 kamjo automatike 220 nafte. Makina eshte shume e mbajtur dhe shitet per arsye mosperdorimi me letra te paguara deri ne dhjetor 2018.