Mercedes Benz E klass 270 CDI Automat

Mercedes Benz E klass 270 CDI Automat Mercedes Benz E klass 270 CDI Automat Mercedes Benz E klass 270 CDI Automat Mercedes Benz E klass 270 CDI Automat Mercedes Benz E klass 270 CDI Automat
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
6300.0 € Aktual
Ksla
E publikuar më: 28/12/2017

Mercedes Benz E klass 270 CDI Automat

E publikuar më: 28/12/2017 | Kategoritë: Vetura | Vendi: Durrës, Durrës, Shqipëria

Shitet Mercedes Benz E 270 Nafte i vitit 2003 i sapoardhur nga Gjermania , i sapotarguar me dokumenta Shqipetare deri ne Tetor 2018 Kambio automatike , Sendile lekure , Sensor Parkimi para dhe pas , Navigator , xhama elektrik , pasqyra elektrike , pasqyra me palosje etj Ne gjendie te shkelqyer motorike dhe xhenerike
Cel 0695418600

  • Naftë
  • Pronarë