MERCEDES E320 EVO 4 MATIK -08

MERCEDES E320 EVO 4 MATIK -08 MERCEDES E320 EVO 4 MATIK -08 MERCEDES E320 EVO 4 MATIK -08 MERCEDES E320 EVO 4 MATIK -08 MERCEDES E320 EVO 4 MATIK -08
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
13000.0 € Aktual
Engli
E publikuar më: 31/03/2018

MERCEDES E320 EVO 4 MATIK -08

E publikuar më: 31/03/2018 | Kategoritë: Vetura | Vendi: Sukth, Durrës, Durrës, Shqipëri

MERCEDES-BENZ EVO E 320 CDI 4 MATIK SPORT AVANGARD VITI 2008 SUPER FULLLLLLL KAMIO AUTOMAT-BAXHA XHAMI-XHAMA TERMIK DHE PERDE ORIGJINALE ME KORENT NGJYRA E ZEZ ME SISTEM NAVIGIMI-DVD-RADIO CD PLAYR-BAGAZHIER ME 6 SEDILJET ME SISTEM MEMORIE ORIGJINALE TE FABRIKES ME SISTEM NGROHJE PARA DHE MBRAPA SEDILJET DHE FTOHJE ORIGJINALE SEDILJET ME FRYRJE ME MASAZH-ME SOB NGROHJE DHE NGROHJE TIMONI-DHE KLIMA ME 4 ZONA ME DISTRONIK ORIGJINAL TE MERCEDESIT ME SISTEM DEGJIMI-TELEFON ORIGJINAL TE FABRIKES NOKIA BISNES NDRICIMI BI KSENO ME SISTEM NEPER KTHESA MER DREJTIMIN E RRUGES ME SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA ME SENSOR SHIU DHE DRITASH TAPICERIA ESHTE LEKURE NGJYRA KAFE E HAPUR SHUME E PASTER ME DISQJE 17 INC ORIGJINALE TE MERCEDESIT DHE ME 4 GOMA TE REJA ME SISTEM MBYLLJE QENDRORE ME DY CELESA INOKSI DHE MBYLLJE BAGAZHI ME KORENT ORIGJINAL MAKINA DISPONON 180MIJ KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH TE CERTIFIKUARA TE MERCEDESI ME PAK FJALE ESHTE SUPER GJENDJE NGA ANA MEKANIKE DHE XHENERIKE ME TE GJITHA SHERBIMET E BERA TE MERCEDESI JAM I DISPONUSHEM TA KONTROLLONI TE MEKANIKU JUAJ ME I BESUAR CMIMI 13000 EURO KONTAKT-0698725303.........

  • MERCEDES E320 EVO 4 MATIK -08
  • MERCEDES
  • BENC
  • 2008
  • 18000
  • Naftë
  • Pronarë