Mercedez Benz EVO 220 CDI Elegance 2007

Mercedez Benz EVO 220 CDI Elegance 2007 Mercedez Benz EVO 220 CDI Elegance 2007 Mercedez Benz EVO 220 CDI Elegance 2007 Mercedez Benz EVO 220 CDI Elegance 2007 Mercedez Benz EVO 220 CDI Elegance 2007
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
9300.0 € Aktual
Klaidi
E publikuar më: 23/02/2018

Mercedez Benz EVO 220 CDI Elegance 2007

E publikuar më: 23/02/2018 | Kategoritë: Vetura | Vendi: Tirane, Tiranë, Tiranë, Shqipëri

Shitet Mercedez Benz E Clas 220 CDI EVO Viti 2007 Model Elegance ...Makina Eshte Full Ospion Si Prsh .. Kambio Automatike 7g Tronik Baxha Xhami Panoramike Navigator Satelitar Per Gjith Europen Me Diskun Perkates DVD AUX Telefon Te Integruar . Sedilje Lekure Ngjyr Bezh Shum Te Pastra Me Ngrohje Elektrike Klima Bi Zona Tronik Sensor Parkingu Para Dhe Mbrapa Origjinal Ndricimi Ksenon Bi Ksenon Xhama Pasqyra Elektrike Me Palosje 2 Celsa Me Chrom Disqe Alumini 16 Me Goma 80% Makina Ka 210568 Km Me Liber Servisi Dhe Kualidim Gjerman .Mjeti Eshte Ne Gjendje Perfekte Vizuale Mekanike Dhe Xhenerike E Gatshme Per Cdo Lloj Prove E Sapo Ardhur Nga Gjermania Dhe Me TVSH Te Paguar Vetem Shitet Nuk Ndrrohet Cmimi 9300€ Per Me Teper Kontaktoni Ne Nr 0694250044 Flm ...

  • Mercedez Benz
  • Evo
  • 2007
  • 210456
  • Naftë
  • Pronarë