ML 350 BLUETEC // AMG LOOK // PANORAM // 2014

ML 350 BLUETEC // AMG LOOK // PANORAM // 2014 ML 350 BLUETEC // AMG LOOK // PANORAM // 2014 ML 350 BLUETEC // AMG LOOK // PANORAM // 2014 ML 350 BLUETEC // AMG LOOK // PANORAM // 2014 ML 350 BLUETEC // AMG LOOK // PANORAM // 2014 ML 350 BLUETEC // AMG LOOK // PANORAM // 2014
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
Me marrëveshje Aktual
Privat
E publikuar më: 12/07/2018

ML 350 BLUETEC // AMG LOOK // PANORAM // 2014

E publikuar më: 12/07/2018 | Kategoritë: Vetura | Vendi: Tiranë, Tiranë, Shqipëri

-MERCEDEZ ML 350 BLUETEC -2987 cc ( nuk ka takse lluksi ) -VITI I PRODHIMIT 2014 -MODEL /// AMG PACKET (nga fabrika) -TAVAN XHAMI *PANORAMIK* -SEDILJE LEKURE SPORT PACKET -BAGAZH ME BUTON -SEDILJE ME MEMORJE ME FTOHJE & NGROHJE -SOBE ME PULT PER NDEZJE AUTOMATIKE TE MAKINES !! -KAMERA PARKIMI , NAVIGACION SYSTEM -FENERET ME LED DHE BI/XENO -KLIMA DIXHITALE BIZONALE -XHAMAT E ZINJ ORIGJINAL -BLUETOOTH , CD PLAYER , MP3 , AUX DISJET R 20 /// AMG -ME DOGANE TE PAGUAR , SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA !! GJENDJE SI E RE !!! GATI PER CDO KONTROLL NGA ANA JUAJ !! PER ME SHUME INFO CEL: ‭069 983 7971‬

  • FULL OPTION
  • MERCEDEZ
  • ML 350 BLUETEC
  • 2014
  • 136000
  • Naftë
  • Pronarë