OKAZION-AUDI A4 1.9 NAFTE 2006 SHITET-NDERROHET

OKAZION-AUDI A4 1.9 NAFTE 2006 SHITET-NDERROHET OKAZION-AUDI A4 1.9 NAFTE 2006 SHITET-NDERROHET OKAZION-AUDI A4 1.9 NAFTE 2006 SHITET-NDERROHET OKAZION-AUDI A4 1.9 NAFTE 2006 SHITET-NDERROHET OKAZION-AUDI A4 1.9 NAFTE 2006 SHITET-NDERROHET
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
5500.0 € Aktual
Anonymous
E publikuar më: 16/04/2018

OKAZION-AUDI A4 1.9 NAFTE 2006 SHITET-NDERROHET

E publikuar më: 16/04/2018 | Kategoritë: Vetura | Vendi: Pogradec, Korçë, Shqipëri

AUDI A4 1.9 NAFTE 197500 KM ORIGJINALE ABS AIRBAG CONDICONER CD DVD USB KAMER MBRAPA SENSORE PARKIMI XHAMA ELEKTIKE DISQE ALUMINI GOMA TE REJA MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE MAKINE ESHTE TEPER EKONOMIKE .TE GJITHA SHERBIMET TE BERA NE KOHE NUK KA NEVOJE PER ASNJE SHERBIM . ME DOKUMENTA TE GJITHA TE PAGUARA DERI NE SHKURT 2019 . CMIMI 5500 EURO I DISKUTUESHEM! TEL:0699191556

 • PER ME SHUME INFO: 0699191556
 • AUDI
 • A4
 • 2006
 • 197500
 • Naftë
 • Pronarë