Okazion MERCEDES BENZ 2003 AVANGARD

Okazion MERCEDES BENZ 2003 AVANGARD Okazion MERCEDES BENZ 2003 AVANGARD Okazion MERCEDES BENZ 2003 AVANGARD Okazion MERCEDES BENZ 2003 AVANGARD Okazion MERCEDES BENZ 2003 AVANGARD Okazion MERCEDES BENZ 2003 AVANGARD
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
3500.0 € Aktual
artan
E publikuar më: 30/06/2018

Okazion MERCEDES BENZ 2003 AVANGARD

E publikuar më: 30/06/2018 | Kategoritë: Vetura | Vendi: Tiranë, Tiranë, Shqipëri

Okazion Mercedes-Benz w203 AVANGARD 2003 FULL OPTION .Letra te prera per nje vit plus dhe siguracion MINIKASKO me 230 km origjinale sherbime te kryera ne gjendje perfekte .Dy celsa AUTOMAT komdicioner ESP Abs 6Airbag Sensor shiu Sensor parkimi para mbrapa Me ekran Kompjuter ne bord limitator shpejtesie drita automatike Sendile me.fryrje dhe me ngroje sallon lekure akull i paster pa asnje gervishje 4goma te reja me.disqe sport mp3 telefon komanda n timon etj..theksoj makina esht perdorur vetem per familje dhe jo per pune ne super gjendje ..mund ta kontrrolloni te servisi juaj i besuar..
Cmimi 3500€ i padiskutushem(4miljon e 500mije leke)
Tel 0686156780

  • Naftë
  • Pronarë