Okazion Mercedes Benz C220 Automat

Okazion Mercedes Benz C220 Automat Okazion Mercedes Benz C220 Automat Okazion Mercedes Benz C220 Automat Okazion Mercedes Benz C220 Automat
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
1900.0 € E skaduar
artan
E publikuar më: 16/04/2018

Okazion Mercedes Benz C220 Automat

E publikuar më: 16/04/2018 | Kategoritë: Vetura | Vendi: Tiranë, Tiranë, Shqipëri

Okazion benz 220 nafte automat letra per nje vit te bera gjendje super tapiceri e paster dhe me opsione sendile me.ngrohje kindicioner baxho atj.goma t reja bateri e re e viti 96 me 215 km ..shitet per mosperdorim
Cmimi 1900€
Tel 0686156780

  • Naftë
  • Pronarë