PER PAK DIT OKAZION EVO GOLD MERCEDES BENZ E200 W211

PER PAK DIT OKAZION EVO GOLD MERCEDES BENZ E200 W211 PER PAK DIT OKAZION EVO GOLD MERCEDES BENZ E200 W211 PER PAK DIT OKAZION EVO GOLD MERCEDES BENZ E200 W211 PER PAK DIT OKAZION EVO GOLD MERCEDES BENZ E200 W211 PER PAK DIT OKAZION EVO GOLD MERCEDES BENZ E200 W211
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
1.0 € Aktual
Anonymous
E publikuar më: 04/06/2018

PER PAK DIT OKAZION EVO GOLD MERCEDES BENZ E200 W211

E publikuar më: 04/06/2018 | Kategoritë: Vetura | Vendi: Tiranë, Tiranë, Shqipëri

MAKINA AKTUALISHT NDODHET NE DURRES!!!

E CLASS 200 NE SUPER GJENDJE TE SHKELQYER. LOOK SUPER, KM 260.000, VITI 2009, FULL OPSION, SALLON LEKURE, KAMIO AUTOMAT, ME DOGAN TE PAGUAR.
PERFEKTE NGA ANA ESTETIKE, MOTORRIKE DHE XHENERIKE, E SHES PER KALIM NE MJET ME TE RI!
NESE KERKONI LUKS, SHPEJTESI, SIGURI, KOMODITET DHE BUKURI KENI GJETUR MJETIN E DUHUR QE BEN PER JU!
CMIM 10.000€ I I PADISKUTUSHEM!
VETEM TELEFONATA SERJOZE NESE KENI VERTET INTERES +355688806111!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~%
Tagg : MERCEDES BENZ EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa troje usb pc tv kafshe qen mace lop dele dhi autobuz kamion zetor traktor det apartament 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 tiguan vetura pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO GIULIETTA SEICENTO CINQUECENTO MAREA SCUDO PALIO FIORINO TEMPRA BARCHETTA FORD MUSTANG FIESTA MONDEO ORION SIERRA X-MAX KUGA HYUNDAY JEEP KIA MAZDA MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW TOUAREG POLO GOLF PASSAT GOLF LUPO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG FERRARI LAMBORGHINI TESLA PAGANI ZONDA LOTUS ROLLS ROYCE JEEP GRAND CHEROKEE MAZDA

  • MERCEDES - BENZ
  • E CLASS EVO GOLD W211
  • 2009
  • 260
  • Naftë
  • Pronarë