Reno Clio 1.5 Nafte

Reno Clio 1.5 Nafte Reno Clio 1.5 Nafte Reno Clio 1.5 Nafte Reno Clio 1.5 Nafte Reno Clio 1.5 Nafte Reno Clio 1.5 Nafte
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
1600.0 € Aktual
Ledion
Dragobian@gmail.com
E publikuar më: 03/01/2018

Reno Clio 1.5 Nafte

E publikuar më: 03/01/2018 | Kategoritë: Vetura | Vendi: Muzakaj, Berat, Berat, Shqipëri

Clio 1.5 Nafte , ekonomike,kondicioner letra te paguara deri ne dhjetor 2018, goma 90% te reja, vaj filtra, rip faze dhe gomina te nderuara para nje muaji, e gatshme per cdo prove.

  • Ekonomike
  • Renault
  • Clio
  • 2002
  • 180000
  • Naftë
  • Pronarë