//SAPO ARDHUR // TOYOTA RAV 4 - AUTOMATIK - 2011

//SAPO ARDHUR // TOYOTA RAV 4 - AUTOMATIK - 2011 //SAPO ARDHUR // TOYOTA RAV 4 - AUTOMATIK - 2011 //SAPO ARDHUR // TOYOTA RAV 4 - AUTOMATIK - 2011 //SAPO ARDHUR // TOYOTA RAV 4 - AUTOMATIK - 2011 //SAPO ARDHUR // TOYOTA RAV 4 - AUTOMATIK - 2011 //SAPO ARDHUR // TOYOTA RAV 4 - AUTOMATIK - 2011
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
Me marrëveshje E skaduar
Privat
E publikuar më: 16/04/2018

//SAPO ARDHUR // TOYOTA RAV 4 - AUTOMATIK - 2011

E publikuar më: 16/04/2018 | Kategoritë: Vetura | Vendi: Tiranë, Tiranë, Shqipëri

-TOYOTA RAV 4 -KAMBIO AUTOMATIKE + TIP TRONIC -TAPICERI LEKURE DHE KAMOSH -TIMON MULTIFUNKSIONAL & NDERRIM MARSHESH NE TIMON -KLIMA DIXHITALE BIZONALE -XHAMAT E ERRET ORIGJINAL NGA FABRIKA -PASQYRA ME PALOSJE DHE ELEKTRIKE -GOMAT E REJA VERORE TE SAPO VENA -SEDILJE ME NGROHJE DHE ME FRYERJE ÇFRYERJE SIAPS POZICIONT TE TRUPIT !! -FENERET ME LUPA DHE ME PREHJE SIPAS TIMONIT !! SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA , ME DETYRIME DOGANORE TE PAGUARA !! *GJENDJA E MAKINES ESHTE SI E RE * NUK KA NEVOJE PER ASNJE SHERBIM PER ME SHUME INFO CEL :069 948 5186

  • GJENDJE PERFEKTE !!
  • TOYOTA
  • RAV 4
  • 2011
  • 118000
  • Naftë
  • Pronarë