SHES TOYOTA RAV 4 SUPER FULL VITI 2006

SHES TOYOTA RAV 4 SUPER FULL VITI 2006 SHES TOYOTA RAV 4 SUPER FULL VITI 2006 SHES TOYOTA RAV 4 SUPER FULL VITI 2006 SHES TOYOTA RAV 4 SUPER FULL VITI 2006 SHES TOYOTA RAV 4 SUPER FULL VITI 2006
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
5600.0 € Aktual
Engli
E publikuar më: 10/06/2018

SHES TOYOTA RAV 4 SUPER FULL VITI 2006

E publikuar më: 10/06/2018 | Kategoritë: Vetura | Vendi: Sukth, Durrës, Durrës, Shqipëri

SHITET....TOYOTA RAV4....2.0 D-4-D....DIESEL....VITI I PRODHIMIT 2006....NAVIGATORSYSTEM ....173000 KILOMETRA ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH....TE GJITHA SHERBIMET TE BERA TE TOYOTA....DVD....MP3....CLIMATRONIC....SENDILJE LEKUR E ZEZE....SENSOR SHIU....SENSOR DRITASH SENSOR PARKIMI BAXHA XHAMI....XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL NGA FABRIKA....MBYLLJE QENDRORE TE 4 GOMAT SA JAN VEN TE REJA....KOMANDA NE TIMON....STEPTRONIC....4x4....EURO 4.....4 XHAMA ELEKTRIK....ABS...ESP....8 AIRBAG....DOGAN E PAGUAR....E SAPOARDHUR NGA ITALIA....NE GJENDJE SHUME TE MIRE SI MOTORRIKE ASHTU DHE XHENERIKE..CMIMI 5600€ I DISKUTUESHEM.

  • TOYOTA RAV 4
  • 2006
  • 172732
  • Naftë
  • Pronarë