Shitet E-Class 270 CDI avantgarde

Shitet E-Class 270 CDI avantgarde Shitet E-Class 270 CDI avantgarde Shitet E-Class 270 CDI avantgarde Shitet E-Class 270 CDI avantgarde Shitet E-Class 270 CDI avantgarde
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
6300.0 € E skaduar
Ermal
E publikuar më: 05/12/2017

Shitet E-Class 270 CDI avantgarde

E publikuar më: 05/12/2017 | Kategoritë: Vetura | Vendi: Vlore, Vlorë, Vlorë, Shqipëria

SHITET MERCEDES BENZ E CLASS 270 CDI VITI 2003/2004 NE GJENDJE SUPER TE SHKELQYER MEKANIKE. KAMJO AUTOMAT-TIPTRONIC, PILOT AUTOMATIK,KLIMA DIGITALE, SENSOR PARKIMI,SISTEM NAVIGIMI, RADIO-CD, XHAMA ELEKTRIK, PASQYRA ELEKTRIKE, DISQE ALUMINI 17INCH ORIGINAL ME GOMA MISHELIN R 17 60% ,AIRBAG ABS ESP TAPICERIA LEKURE , MBESHTETESE KRAHU PARA-MBRAPA 2 CELSA ME PULT MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE ME 236 000 KM, KILOMETRA ORIGJINALE, SHUME E PASTER , MAKINA ESHTE ME TARGA DHE TE PAGUARA DERI NE NE DHJETOR 2018.
E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE DHE KONTROLLI.PER ME SHUME INFO TEL & WHATSSAP 0684093903 Çmimi 6300€ i Diskutueshem!!

  • Makina ka dokumenta te paguar per nje vit dhe eshte ne gjendje shume te mire
  • Mercedes
  • E-class avantgarde
  • 2003
  • 236000
  • Naftë
  • Pronarë