Shitet makine super ekonomike

Shitet makine super ekonomike Shitet makine super ekonomike Shitet makine super ekonomike
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
1000.0 € E skaduar
Sara
E publikuar më: 16/05/2018

Shitet makine super ekonomike

E publikuar më: 16/05/2018 | Kategoritë: Vetura | Vendi: Tiranë, Tiranë, Shqipëri

shitet per arsye emigrimi sepse makina eshte ne gjendje shume te mire pune. Letra te paguara deri mars 2019. Shume ekonomike dhe cmimi i padiskutueshem

  • Nissan
  • Micra
  • 2000
  • Benzin
  • Pronarë