Shitet mini 1.6 benzin gaz

Shitet mini 1.6 benzin gaz Shitet mini 1.6 benzin gaz Shitet mini 1.6 benzin gaz Shitet mini 1.6 benzin gaz Shitet mini 1.6 benzin gaz Shitet mini 1.6 benzin gaz
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
2900.0 € Aktual
Jurgen
E publikuar më: 07/04/2018

Shitet mini 1.6 benzin gaz

E publikuar më: 07/04/2018 | Kategoritë: Vetura | Vendi: Tiranë, Tiranë, Shqipëri

Mini kuper 1.6.benzin gaz 2002 2003 kamio manuale ne gjendje shume te mire mund dhe te ndrrohet.

  • Nderrohet
  • Mini
  • Cooper
  • 2003
  • 185100
  • Benzin
  • Pronarë