SHITET OSE NDERROHET E 270 CDI AUTOMAT VITI 2003 SUPER FULLL

SHITET OSE NDERROHET E 270 CDI AUTOMAT VITI 2003 SUPER FULLL SHITET OSE NDERROHET E 270 CDI AUTOMAT VITI 2003 SUPER FULLL SHITET OSE NDERROHET E 270 CDI AUTOMAT VITI 2003 SUPER FULLL SHITET OSE NDERROHET E 270 CDI AUTOMAT VITI 2003 SUPER FULLL SHITET OSE NDERROHET E 270 CDI AUTOMAT VITI 2003 SUPER FULLL SHITET OSE NDERROHET E 270 CDI AUTOMAT VITI 2003 SUPER FULLL
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
6200.0 € Aktual
Engli
E publikuar më: 14/04/2018

SHITET OSE NDERROHET E 270 CDI AUTOMAT VITI 2003 SUPER FULLL

E publikuar më: 14/04/2018 | Kategoritë: Vetura | Vendi: Sukth, Durrës, Durrës, Shqipëri

SHITET MERCEDES BENZ E CLASS 270 CDI AVANGARD VITI 2003 I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA NE GJENDJE SUPER TE SHKELQYER MOTORRIKE , XHENERIKE DHE ESTETIKE. MAKINA ESHTE ME BAXHA KA KAMBIO AUTOMAT-TIPTRONIC, PILOT AUTOMATIK,KLIMA DIGITALE 2 ZONA DHE MBAS SENSOR PARKIMI RADIO-CD USB MEMORY CARD AUX SENDILE ME NGEOHJE PARA DHE MBRAPA PERDE ORIGJINALE XHAMA ELEKTRIK, PASQYRA ELEKTRIKE, DISQE ALUMINI 16 INCH ORIGINAL ME GOMA PIRELI R 16 80% TE REJA SAPO TE MONTUARA ,AIRBAG ABS ESP TAPICERIA LEKURE NGJYR GRI SHUM E PASTER, MBESHTETESE KRAHU PARA-MBRAPA 2 CELSA ME PULT MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE ME 188 000 KM ME LIBER SHERBIMESH, KILOMETRA ORIGJINALE, SHUME E PASTER , E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE DHE KONTROLLI NGA JU....ME DOGAN TE PAGUAR CMIMI 6200 EURO I DISKUTUSHEM CEL 0693033200

  • E CLAS
  • 2003
  • 189362
  • Naftë
  • Pronarë