Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
3000.0 € Aktual
jurgen
E publikuar më: 12/01/2018

Shitet ose ndrrohet opel astra

E publikuar më: 12/01/2018 | Kategoritë: Vetura | Vendi: Durrës, Durrës, Shqipëri

Shitet ose ndrrohet me makin me kambio automat opel astra viti 2005 .. 1.7 nafte kambio manuale 171 mij km. shum ekonomike dhe familjare shitet per arsye mosperdorimi cmimi 3000 euro i diskutushem.

  • gjerman
  • Astra
  • 2005
  • Naftë
  • Pronarë