SI I RI ME 90mij KM A CLASS 150 PERFEKT!!!

SI I RI ME 90mij KM A CLASS 150 PERFEKT!!! SI I RI ME 90mij KM A CLASS 150 PERFEKT!!! SI I RI ME 90mij KM A CLASS 150 PERFEKT!!! SI I RI ME 90mij KM A CLASS 150 PERFEKT!!! SI I RI ME 90mij KM A CLASS 150 PERFEKT!!!
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
4550.0 € Aktual
Anonymous
E publikuar më: 23/05/2018

SI I RI ME 90mij KM A CLASS 150 PERFEKT!!!

E publikuar më: 23/05/2018 | Kategoritë: Vetura | Vendi: Tiranë, Tiranë, Shqipëri

MAKINA AKTUALISHT NDODHET NE DURRES!
MERCEDES - BENZ A CLASS NE SUPER GJENDJE TE MIR, E PERDORUR SHUM PAK PASI KA QEN MAKIN E DYT NDAJ ESHT DHE SHUM E MIRMBAJTUR DHE ME PAK KM 98.000 TE CILAT JAN TE GARANTUARA PER ORIGJINALITETIN E TYRE. IDEALE PER IMPIANT GAZI! GOMAT I KA TE REJA FARE TE PERDORURA ME PAK SE NJE MUAJ. PERFEKTE NE PJES MOTORRIKE, XHENERIKE SI DHE NE KOMODITET. NESE PO KERKONI NJE MJET TE MIRMBAJTUR, NE GJENDJE TE MIR DHE UNIVERSAL QE ESHT SHUM I MANOVRUSHEM NE QENDER QYTETI X KTHESAT E NGUSHTA DHE PARKING, SI DHE KOMODITETIN NE RRUGET E GJATA ATEHER KJO ESHT MAKINA E DUHUR TE CILEN PO KERKONI!!!!
SHITET PER MOTIVE MOSPERDORIMI!! VETEM TELEFONATA SERJOZE NESE JENI VERTET TE INTERESUAR PER BLERJEN +355 0688806111
~ CMIMI 4550€ I PA DISKUTUSHEM!!
~~~~~%
Tagg : MERCEDES BENZ EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa troje usb pc tv kafshe qen mace lop dele dhi autobuz kamion zetor traktor det apartament shpi tok laptop kompjuter 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 tiguan laptop vetura pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO GIULIETTA SEICENTO CINQUECENTO MAREA SCUDO PALIO FIORINO TEMPRA BARCHETTA FORD MUSTANG FIESTA MONDEO ORION SIERRA X-MAX KUGA HYUNDAY JEEP KIA MAZDA MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO

  • MERCEDES - BENZ
  • A CLASS 150
  • 2007
  • 90
  • Benzin
  • Pronarë