Super okazion c220 viti2012 Blueficency

Super okazion c220 viti2012 Blueficency Super okazion c220 viti2012 Blueficency Super okazion c220 viti2012 Blueficency Super okazion c220 viti2012 Blueficency Super okazion c220 viti2012 Blueficency Super okazion c220 viti2012 Blueficency
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
13999.0 € E skaduar
Orgest Orgest
orgestorgest.fier@gmail.com
E publikuar më: 16/04/2018

Super okazion c220 viti2012 Blueficency

E publikuar më: 16/04/2018 | Kategoritë: Vetura | Vendi: Fier, Fier, Shqipëri

Okazion C Class Blueficency LOOK(AMG)nga fabrika me vit prodhimi 2012 e sapo ardhur me dogane te paguar gati per targat. Motor 220 nafte kamio automatike super ekonomike,ECO, navi sallon te paster pa asnje demtim, lekure dhe rrobe. 2 celesa inoks,goma90%te reja, 143mije km origjinale me garanci. Vetem 1 pronar e ka pas me Milano dhe cdo sherbim i bere ne kohe. Mund ta kontrolloni ne cilin servis doni. Cmimi 13999 euro i diskutushem shitet ose nderrohet. Me nderrim ka cmim tjeter. Nr kontakti 0693132702 whatsapp- viber