VW GOLF 6 - AUTOMAT - 2.0 NAFTE - 2009

VW GOLF 6 - AUTOMAT - 2.0 NAFTE - 2009 VW GOLF 6 - AUTOMAT - 2.0 NAFTE - 2009 VW GOLF 6 - AUTOMAT - 2.0 NAFTE - 2009 VW GOLF 6 - AUTOMAT - 2.0 NAFTE - 2009 VW GOLF 6 - AUTOMAT - 2.0 NAFTE - 2009 VW GOLF 6 - AUTOMAT - 2.0 NAFTE - 2009
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
Me marrëveshje E skaduar
Privat
E publikuar më: 21/04/2018

VW GOLF 6 - AUTOMAT - 2.0 NAFTE - 2009

E publikuar më: 21/04/2018 | Kategoritë: Vetura | Vendi: Tiranë, Tiranë, Shqipëri

-VW GOLF 6 -KAMBIO AUTOMATIKE - EURO 5 DSG -MARSHE NE TIMON -MOTORRI 2.0 TDI -MODEL HIGHLINE -NAVIGACION SYSTEM , AUX , BLUETOOTH , MP3 , BAGAZHIER -EKRAN ME TOUCH ( me prekje ) -SEDILJE KAMOSH DHE RROBE -SEDILJE ME NGROHJE & ELEKTRIKE -TIMON ME BUTONA & NDERRIM MARSHESH ( +/ - ) -PASQYRA ME NGROHJE DHE PALOSJE -TAVAN I ZI -DISJET GTI !! -XHAMAT E ZI NGA FABRIKA ORIGJINAL -SENSORE PARKIMI (para&mbrapa) -FENERET ME LARJE ETJ , ETJ MAKINA ESHTE FULL OPTION !! SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA !! ME DOGANE TE PAGUAR !! NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORRIKE XHENERIKE !! CEL : ‭+355 69 948 5186‬

  • FULL OPTION !! SUPER GJENDJE
  • VW
  • GOLF 6
  • 2009
  • 160000
  • Naftë
  • Pronarë