VW Passat HIGHILNE 2.0 TDI Automatik 07'

VW Passat HIGHILNE 2.0 TDI Automatik 07' VW Passat HIGHILNE 2.0 TDI Automatik 07' VW Passat HIGHILNE 2.0 TDI Automatik 07' VW Passat HIGHILNE 2.0 TDI Automatik 07'
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
Me marrëveshje E skaduar
Enxhi
E publikuar më: 23/01/2018

VW Passat HIGHILNE 2.0 TDI Automatik 07'

E publikuar më: 23/01/2018 | Kategoritë: Vetura | Vendi: Stacione Trenit Tirane Nr83, Tiranë, Tiranë, Shqipëri

-SHite VW Passat HIGHLINE
-VITI PRODHIMIT 12/2006 MODEL 2007
-167000 KM ORIGJINALE
- TUV GJERMAN
-1 PRONAR I VETEM GJERMAN
- KAMBIO AUTOMATIK DSG
- CHROMPAKET HIGHLINE
- Ngjyrë BLU METALIZATO
- NAVIGATOR - CD - AZHORNIMI TE DHENEVA NGA SATELITI
- FRENADORE ELEKTRIKE
- Klima DIGITALE ME 4 ZONA,
- ROOF RACK HIGHLINE
- CRUISE CONTROL
- TELEFON VW
- TAPICERI ALCANTARA + SPORTLINE +LEVIZJE ME BUTONA
- PASQYRAT Me NGROHJE + KOMANDIM ELEKTRIK
- XHAMA ELEKTRIKE( Para dhe Mbrapa elektrikë),
- PILOT AUTOMATIK + LIMITATOR SHPEJTESIE
-12 x Airbag(SRS), ABS, BAS, ESP
- FENERE TE PERSONALIZUAR ME LUPA + -NGRITJE FENERESH SIPAS TERRENIT +LARJE AUTOMATIK+ FREXHO + XENON
-2 CELESA Metalik
-SENSORE SHIU + SENSORE DRITE
-SENSOR PARA + MBRAPA ORG
- NJE PERDORUES I VETEM
- Sediljet e pasme të palosshme
-Disqe alumini 16 inches
- Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë te ulet,
- Dogane e Paguar -
E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA

  • NE gjendje shum te mir
  • Gjerman
  • VW PASSAT
  • 2007
  • 167000
  • Naftë
  • Pronarë