Mercedes Benz C220 Automatike 2005

Mercedes Benz C220 Automatike 2005 Mercedes Benz C220 Automatike 2005 Mercedes Benz C220 Automatike 2005 Mercedes Benz C220 Automatike 2005 Mercedes Benz C220 Automatike 2005
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
6250.0 € Aktual
Geri
E publikuar më: 06/11/2017

Mercedes Benz C220 Automatike 2005

E publikuar më: 06/11/2017 | Kategoritë: Veturë | Vendi: 0685194935, Tiranë, Tiranë, Shqipëria

0685194935 Mercedes Benz C220 CDI AVANGARDE kamio automatike me dogane te paguar gjendje perfekte makina esht e vecant me Tavan Xhama fener me lupa kseno bi kseno dritat tapiceri lekur me ngrofje sendilesh komando timon pilot automatik goma te reja dhe disqe SPORT EDITION ABS AIREBAG SENSOR SHIU DRITA AUTOMATIKE e gateshme per cdo prove flm

 • gjendje super dogane e paguar
 • Mercedes benz
 • C203
 • 2005
 • Naftë
 • Pronarë