Okazion Toyota Yaris verso

Okazion Toyota Yaris verso Okazion Toyota Yaris verso Okazion Toyota Yaris verso Okazion Toyota Yaris verso Okazion Toyota Yaris verso
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
2000.0 € Aktual
ermal
E publikuar më: 12/01/2018

Okazion Toyota Yaris verso

E publikuar më: 12/01/2018 | Kategoritë: Veturë | Vendi: Fier, Fier, Shqipëri

gjendje te shkelqyer motorike.shume ekonomike vetem 3.5-4 litra 100/km.motor vvt-i me zinxhir.kondicioner kompiuter bordi per cdo problem, tregues ne kohe reale te konsumit karburantit.xhama elektrik .pasqyra elektrike air bag.shume efikase per familje dhe trasport mallrash sepse ka nje hapsir te madhe sedilet mbrapa humbasin poshte te parave dhe behet nje mjet i perkryer mallrash

  • Okazion Toyota Yaris 1.3 vvt-ì
  • Toyota
  • Yaris
  • 2000
  • Benzin
  • Pronarë