SHES GOLF 5 VITI 2005 AUTOMAT

SHES GOLF 5 VITI 2005 AUTOMAT SHES GOLF 5 VITI 2005 AUTOMAT SHES GOLF 5 VITI 2005 AUTOMAT SHES GOLF 5 VITI 2005 AUTOMAT SHES GOLF 5 VITI 2005 AUTOMAT
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
6500.0 € Aktual
Engli
E publikuar më: 11/11/2017

SHES GOLF 5 VITI 2005 AUTOMAT

E publikuar më: 11/11/2017 | Kategoritë: Veturë | Vendi: 0693033200, Durrës, Durrës, Shqipëria

GOLF 5 2.0 TDI VITI 2005 I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA NE GJENDJE SUPER SUPER TE SHKELQYER MOTORRIKE , XHENERIKE DHE ESTETIKE. MAKINA KA KAMBIO DSG SPORT AUTOMAT-TIPTRONIC, PILOT AUTOMATIK,KLIMA DIGITALE 2 ZONA DHE MBAS SENSOR PARKIMI RADIO-CD XHAMA TE ERRET ORIGJINAL, XHAMA ELEKTRIK, PASQYRA ELEKTRIKE, DISQE ALUMINI 17 INCH ORIGINAL ME GOMA MICHELIN 100% TE REJA SAPO TE MONTUARA , AIRBAG ABS ESP TAPICERIA KASTOR E ZEZE ME SENDILE SPORT-COMFORT , MBESHTETESE KRAHU PARA-MBRAPA 2 CELSA ME PULT MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE ME 173970 KM ME LIBER SHERBIMESH, ME KOLAUDIM (TÜV) GJERMAN DERI ME 2018 , KILOMETRA ORIGJINALE, SHUME E PASTER , E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE DHE KONTROLLI NGA JU.... MAKINA ESHTE ME TARGA CMIMI 6500 EURO I DISKUTUSHEM CEL 0693033200

  • AUTOMAT
  • GOLF 5
  • 2005
  • 174894
  • Naftë
  • Pronarë