Kia Sorento 4x4 Kambio Automatike Lekur Klima Fulllll

Kia Sorento 4x4 Kambio Automatike Lekur Klima Fulllll Kia Sorento 4x4 Kambio Automatike Lekur Klima Fulllll Kia Sorento 4x4 Kambio Automatike Lekur Klima Fulllll Kia Sorento 4x4 Kambio Automatike Lekur Klima Fulllll Kia Sorento 4x4 Kambio Automatike Lekur Klima Fulllll Kia Sorento 4x4 Kambio Automatike Lekur Klima Fulllll
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
4550.0 € Aktual
Klaidi
E publikuar më: 30/05/2018

Kia Sorento 4x4 Kambio Automatike Lekur Klima Fulllll

E publikuar më: 30/05/2018 | Kategoritë: Xhip | Vendi: Tirane, Tiranë, Tiranë, Shqipëri

Okazion . Kia Sorento 4x4 Naft 2.5 Kambio Automatike Viti 12/11/2004 Euro 4 .200678 Km Origjinale Mjeti Permban Shum Opsione Per Llojin e Tij si . Klima Tronik Bi Zona Xhama Pasqyra Elektrike Me Palosje Rimeso Drruri Timon I Veshur Me Lekur Plus me Komanda Sedilje Lekure Ngjyr Gri Me Ngrofje Shum Te Pastra 4x4 Komandim Me Buton Larje Feneresh Ganxh Terheqje Mbrapa Gomin Bagaxhi Mbrojtse Origjinale Goma Michelin 70% Mjeti Eshte Ne Gjendje Perfekte Vizuale Mekanike Dhe Xhenerike . E Sapo Ardhur Nga Gjermania Me TVSH Te Paguar Gati Per Targa Cmimi 4550 € Per Me Teper Kontakt Ne Nr 0694250044 Ndrrime Nuk Bej Flm .

  • Kia
  • Sorento
  • 2004
  • 203567
  • Naftë
  • Pronarë