SAPO ARDHUR - RAV 4 - KAMERA - NAVI - LEKURE - 2006

SAPO ARDHUR - RAV 4 - KAMERA - NAVI - LEKURE - 2006 SAPO ARDHUR - RAV 4 - KAMERA - NAVI - LEKURE - 2006 SAPO ARDHUR - RAV 4 - KAMERA - NAVI - LEKURE - 2006 SAPO ARDHUR - RAV 4 - KAMERA - NAVI - LEKURE - 2006 SAPO ARDHUR - RAV 4 - KAMERA - NAVI - LEKURE - 2006
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
Me marrëveshje E skaduar
Privat
E publikuar më: 07/03/2018

SAPO ARDHUR - RAV 4 - KAMERA - NAVI - LEKURE - 2006

E publikuar më: 07/03/2018 | Kategoritë: Xhip | Vendi: Tiranë, Tiranë, Shqipëri

TOYOTA RAV 4 -MOTORR 2.2 DIEZEL -KAMBIO MANUALE ME 6 MARSHE -TAPICERI LEKURE (SHUME E MBAJTUR ) -NAVI SYSTEM , KAMERA PARKIMI , AUX , BLUETOOTH , KARTE MEMORIE MP3 -START/STOP SYSTEM -KLIMA DIXHITALE -XHAMAT E ZINJ ORIGJINAL NGA FABRIKA -BAXHO XHAMI ME HAPJE ELEKTRIKE -SEDILJET ME NGROHJE DHE ME FRYERJE CFRYERJE SIPAS POZICIINIT TE TRUPIT . -GOMAT E REJA TE SAPO VENA NE GJERMANI !! *MAKINA DISPONON LIBER SHERBIMI * *KILOMETRA ORIGJINALE* *SUPER GJENDJE * *SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA * JAM GATI PER CDO KONTROLL NGA ANA JUAJ !! CEL : 0682121347

  • SUPER GJENDJE
  • TOYOTA
  • RAV 4
  • 2006
  • 158000
  • Naftë
  • Pronarë