* TOYOTA RAV 4 - AUTOMAT - FULL OPTION - 2010 *

* TOYOTA RAV 4 - AUTOMAT - FULL OPTION - 2010 * * TOYOTA RAV 4 - AUTOMAT - FULL OPTION - 2010 * * TOYOTA RAV 4 - AUTOMAT - FULL OPTION - 2010 * * TOYOTA RAV 4 - AUTOMAT - FULL OPTION - 2010 * * TOYOTA RAV 4 - AUTOMAT - FULL OPTION - 2010 * * TOYOTA RAV 4 - AUTOMAT - FULL OPTION - 2010 *
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
Me marrëveshje Aktual
Privat
E publikuar më: 13/03/2018

* TOYOTA RAV 4 - AUTOMAT - FULL OPTION - 2010 *

E publikuar më: 13/03/2018 | Kategoritë: Xhip | Vendi: Tiranë, Tiranë, Shqipëri

TOYOTA RAV 4 -MODELI EXECUTIVE -VITI 2010 MOTORRI 2.2 D-CAT DIEZEL -KAMBIO AUTOMATIKE -SEDILJE LEKURE -BAXHO XHAMI ME HAPJE ELEKTRIKE -NDEZJE ME BUTON (START/STOP) -TIMON MULTIFUNKSIONAL ME BUTONA -NDERRIM MARSHESH NE TIMON +/- -SEDILJET ME NGROHJE , ELEKTRIKE , DHE FRYERJE CFRYERJE SIAPS POZICIONIT TE TRUPIT -KLIMA DIXHITALE BIZONALE -XHAMAT E ZINJ NGA FABRIKA -STOPAT ME LED -PASQYRAT ME PALOSJE *NAVI I MADH , AUX , MP3 PLAYER !! KAMERA PARKIMI !! SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGANE TE PAGUAR !! NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERINE !! CEL : ‭+355 69 948 5186‬

  • FULL OPTION
  • TOYOTA
  • RAV 4
  • 2010
  • 141000
  • Naftë
  • Pronarë