Toyota RAV4 2.0 D4D Start-Stop

Toyota RAV4 2.0 D4D Start-Stop Toyota RAV4 2.0 D4D Start-Stop Toyota RAV4 2.0 D4D Start-Stop Toyota RAV4 2.0 D4D Start-Stop
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
7700.0 € Aktual
Benz
E publikuar më: 13/06/2018

Toyota RAV4 2.0 D4D Start-Stop

E publikuar më: 13/06/2018 | Kategoritë: Xhip | Vendi: Durrës, Durrës, Shqipëri

TOYOTA RAV 4 -MODELI EXECUTIVE -2.0 DIEZEL -KAMBIO MANUALE ME 6 MARSHE -TAPICERI LEKURE -SEDILJE ELEKTRIKE & NGROHJE -XHAMAT E ZI ORIGJINAL -KLIMA DIXHITALE -PASQYRAT ME PALOSJE -STOPAT ME LED - SYSTEM , AUX , MP3 , BLUETOOTH --GOMAT MISCHELIN 90 % TE SAPO VENA NE GJERMANI !! -MAKINA DISPONON 182000KM ORIGJINALE ME LIBER SERVISI , DHE TE GJITHA SHERBIMET JANE KRYER TEK TOYOTA NE GJERMANI -ME DOGANE TE PAGUAR - Cel: 0695418600

  • Toyota
  • RAV4
  • 2007
  • 181000
  • Naftë
  • Pronarë