Kufje HI-FI Headphone Wireless 069 24 83 849 28 euro

Kufje HI-FI Headphone Wireless 069 24 83 849 28 euro
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
28.0 € Aktual
erdogan
E publikuar më: 16/03/2018

Kufje HI-FI Headphone Wireless 069 24 83 849 28 euro

E publikuar më: 16/03/2018 | Kategoritë: (Elektronikë) Tjera | Vendi: Durres, Durrës, Durrës, Shqipëri

Hi-Fi kufje me Sdcard Bluetooth dhe Radio degjoni muzik me kualitet kudo qe shkoni vetem 3800lek
Version V4.0 Wireless HI-FI
Frequency 2.40GHz-2.48GHz
Power ≤ 4 dBm, class 8
Effective range 10 meters
Sensitivity -84dBm / 0.1% BER
Frequency response 20 Hz - 20 KHz
Bluetooth v 4.0
FM radio yes
S/N rate 90 dB
Distortion 0.10%
Speaker size 40mm
support A2DP 1.2, AVRCP 1.0, HSP, HSF 1.5
Voltage 3.7VDC (built-in 400MAH rechargeable battery)
talking time 8~9 hour
standby time 250hour
charge time 2- 2.5 hour
current 400 mA
operate temperature -4 ~ +131°F(-20 ~ +55°C)
Can read Sd card up to 32GB
Cmimi 3800 lek te reja