SAMSUNG A5 16 EUROPE A510F

SAMSUNG A5 16 EUROPE A510F SAMSUNG A5 16 EUROPE A510F
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
220.0 Lek Aktual
erdogan
E publikuar më: 06/06/2018

SAMSUNG A5 16 EUROPE A510F

E publikuar më: 06/06/2018 | Kategoritë: Samsung | Vendi: Durres, Durrës, Durrës, Shqipëri

Shitet A5 2016 i bler ne Gjermani tek Vodafoni me garanci 2gb ram octacore A510F version Europe gjendje perfekte 10/10 me xham mbrojtes para dhe mbrapa si dhe kellef ne kuti si tek fotot me te gjitha aksesoret me finger print (shenje gishti)Fast charge Cmimi 220mij pak i diskutueshem nuk nderrohet VETEM shitet per cdo info telefono 069 24 83 849 Durres

  • SI I RI PERFEKT
  • Tjetër
  • 2GB
  • 16GB
  • 5" +