Samsung A5 (2016) A510F Cmimi Diskutueshem

Samsung A5 (2016) A510F Cmimi Diskutueshem Samsung A5 (2016) A510F Cmimi Diskutueshem Samsung A5 (2016) A510F Cmimi Diskutueshem
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
189.0 € Aktual
erdogan
E publikuar më: 15/05/2018

Samsung A5 (2016) A510F Cmimi Diskutueshem

E publikuar më: 15/05/2018 | Kategoritë: Samsung | Vendi: Durres, Durrës, Durrës, Shqipëri

Shitet A5 2016 1muaj perdorim i bler ne Gjermani tek Vodafoni
2gb ram octacore A510F version Europe gjendje perfekte 10/10 me xham mbrojtes para dhe mbrapa si dhe kellef ne kuti si tek fotot me te gjitha aksesoret me Fast charge Cmimi 189Euro ose 240mij i DISKUTUESHEM nuk nderrohet VETEM shitet per cdo info telefono 069 24 83 849 Durres

  • TELEFONI ESHTE SI I RI PA SHENJA PERDORIMI KAM 5JAV QE E KAM BLER
  • Tjetër
  • 2GB
  • 16GB
  • 5" +