1 - 25 nga 297 shpallje
Hua private

Hua private Sot

PUNËSIME  -  Skenderaj, Mitrovicë Me marrëveshje

0 Shikime PUNËSIME
(Skenderaj, Mitrovicë)
Kredia dhe financimi i projektit

Kredia dhe financimi i projektit Sot

Dyqan në Shitje  -  Skenderaj, Mitrovicë Me marrëveshje

0 Shikime Dyqan në Shitje
(Skenderaj, Mitrovicë)
Hua private dhe financim

Hua private dhe financim Sot

Punë, Shërbime tjera  -  Skenderaj, Mitrovicë Me marrëveshje

0 Shikime Punë, Shërbime tjera
(Skenderaj, Mitrovicë)
Mercedes Benz Dizell Automatik 7 Shpejtësi

Mercedes Benz Dizell Automatik 7 Sot

Veturë  -  Prishtinë, Prishtinë 14999.0 €

696 Shikime Veturë
(Prishtinë, Prishtinë)
LIBREX

LIBREX Sot

PUNËSIME  -  Gjakovë, Gjakovë 350.0 €

27 Shikime PUNËSIME
(Gjakovë, Gjakovë)
Shitet dhome gjumi

Shitet dhome gjumi Dje

Mobilje tjera  -  Prishtinë, Prishtinë 560.0 €

50 Shikime Mobilje tjera
(Prishtinë, Prishtinë)
Shitja e reja: DJI Phantom 4 Pro / DJI MAVIC Pro / Yuneec Typhoon H Pro

Shitja e reja: DJI Phantom 4 Pro 15/01/2018

Fotoaparat SLR, EVIL  -  Prishtinë, Prishtinë 650.0 €

125 Shikime Fotoaparat SLR, EVIL
(Prishtinë, Prishtinë)
Oferta urgjente e kredisë për një vit të ri 2018.

Oferta urgjente e kredisë për 13/01/2018

PUNËSIME  -  Gjakovë, Gjakovë 100.0 €

6 Shikime PUNËSIME
(Gjakovë, Gjakovë)
Shitet Audi A3, s-line 2.0 TDI. 2007

Shitet Audi A3, s-line 2.0 TDI. 2007 12/01/2018

Veturë  -  Ferizaj, Ferizaj 9500.0 €

623 Shikime Veturë
(Ferizaj, Ferizaj)
Shitet Audi A3, s-line 2.0 TDI. 2007

Shitet Audi A3, s-line 2.0 TDI. 2007 12/01/2018

Veturë  -  Ferizaj, Ferizaj 9500.0 €

1026 Shikime Veturë
(Ferizaj, Ferizaj)
ofertat e pritjes për particulier seriux

ofertat e pritjes për particulier 12/01/2018

Tjera  -  Burim, Pejë Free

5 Shikime Tjera
(Burim, Pejë)
telefona

telefona 11/01/2018

Samsung  -  Prizren, Prizren Me marrëveshje

14 Shikime Samsung
(Prizren, Prizren)
APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 32GB / 128GB / 64GB

APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS 09/01/2018

IPhone  -  Gjakovë, Gjakovë 600.0 €

28 Shikime IPhone
(Gjakovë, Gjakovë)
DJI Phantom 4 Quadcopter Drone / DjI Mavic Pro Folding Drone / DJI-Inspire-2-Premium-Combo-

DJI Phantom 4 Quadcopter Drone / DjI 09/01/2018

Fotoaparat SLR, EVIL  -  Junik, Gjakovë 900.0 €

6 Shikime Fotoaparat SLR, EVIL
(Junik, Gjakovë)
Canon 5D mark III / mark II / 5D mark IV / 7D mark II / Canon 6D / Canon 70D/Canon EOS-1D X Mark II

Canon 5D mark III / mark II 09/01/2018

Fotoaparat SLR, EVIL  -  Kllokot, Gjilan 1500.0 €

8 Shikime Fotoaparat SLR, EVIL
(Kllokot, Gjilan)
Yamaha Tyros 5 / Tyros 4 / Roland Phantom X6 / Pioneer DJM-900NXS2 4 Mikseri DJ

Yamaha Tyros 5 / Tyros 4 / 09/01/2018

Elektronikë tjera  -  Gjakovë, Gjakovë 2000.0 €

6 Shikime Elektronikë tjera
(Gjakovë, Gjakovë)
New Apple MacBook Pro 2017 retinë 15

New Apple MacBook Pro 2017 retinë 09/01/2018

PC-Apple  -  Burim, Pejë 900.0 €

6 Shikime PC-Apple
(Burim, Pejë)
Samsung Galaxy Note 8 / Samsung Galaxy S8 + 64GB

Samsung Galaxy Note 8 / Samsung 09/01/2018

Samsung  -  Malishevë, Gjakovë 550.0 €

10 Shikime Samsung
(Malishevë, Gjakovë)
Nikon D810 / D800 / D700 / D850 / D750 / D700 / D400 / D4 / D4 / Nikon D610 / Canon 80D / Nikon D3x

Nikon D810 / D800 / D700 / 09/01/2018

Fotoaparat SLR, EVIL  -  Junik, Gjakovë 1500.0 €

4 Shikime Fotoaparat SLR, EVIL
(Junik, Gjakovë)
Sony Alpha a6300 / Sony A7R II / Sony Alpha a7S / Sony Alpha A7R II Mark II / Canon 80d

Sony Alpha a6300 / Sony A7R II 09/01/2018

Fotoaparat SLR, EVIL  -  Hani i Elezit, Ferizaj 1500.0 €

2 Shikime Fotoaparat SLR, EVIL
(Hani i Elezit, Ferizaj)
Kamera Panasonic LUMIX DMC-GH4-YAGH / Panasonic Lumix G DC-GH5L 20,3 MP (Kit

Kamera Panasonic LUMIX 09/01/2018

Fotoaparat SLR, EVIL  -  Hani i Elezit, Ferizaj 900.0 €

3 Shikime Fotoaparat SLR, EVIL
(Hani i Elezit, Ferizaj)
Leica M M9 18.0MP Digital Camera /Fujifilm X-T1 Mirrorless Digital Camera

Leica M M9 18.0MP Digital Camera 09/01/2018

Fotoaparat SLR, EVIL  -  Ferizaj, Ferizaj 900.0 €

2 Shikime Fotoaparat SLR, EVIL
(Ferizaj, Ferizaj)
Shitet toka ne Magjistralen Prishtine - Peje ne Mleqan

Shitet toka ne Magjistralen 09/01/2018

Tokë për ndërtim  -  Malishevë, Gjakovë 2000.0 €

12 Shikime Tokë për ndërtim
(Malishevë, Gjakovë)
Shitet toka ne Magjistralen Prishtine - Peje ne Mleqan

Shitet toka ne Magjistralen 09/01/2018

Tokë për ndërtim  -  Drenas, Prishtinë 2000.0 €

169 Shikime Tokë për ndërtim
(Drenas, Prishtinë)
Shitet toka ne Magjistralen Prishtine - Peje ne Mleqan

Shitet toka ne Magjistralen 09/01/2018

Tokë për ndërtim  -  Klinë, Pejë 2000.0 €

10 Shikime Tokë për ndërtim
(Klinë, Pejë)