1 - 25 nga 225 shpallje
Banese 3 dhomeshe ne Fushe Kosove

Banese 3 dhomeshe ne Fushe Kosove Sot

Banesë: në Shitje | Me Qera  -  Fushë Kosovë, Prishtinë 39000.0 €

13 Shikime Banesë: në Shitje | Me Qera
(Fushë Kosovë, Prishtinë)
Agency Home Vip-a Ben Shitjen Dhe Blerjen e Pronave Ne Mbar Kosoven

Agency Home Vip-a Ben Shitjen Dhe Dje

Shtëpi: në Shitje | Me Qera  -  Pejë, Pejë Me marrëveshje

5 Shikime Shtëpi: në Shitje | Me Qera
(Pejë, Pejë)
Agency Home Vip-a Ben Shitjen Dhe Blerjen e Pronave Ne Mbar Kosoven

Agency Home Vip-a Ben Shitjen Dhe Dje

Shtëpi: në Shitje | Me Qera  -  Pejë, Pejë Free

11 Shikime Shtëpi: në Shitje | Me Qera
(Pejë, Pejë)
Shitet Shtepia ose leshohet me qera ne Prishtine Mati 1 lagjeja e re mbrapa royal mall

Shitet Shtepia ose leshohet me qera 19/07/2018

Shtëpi: në Shitje | Me Qera  -  Prishtinë, Prishtinë Me marrëveshje

15 Shikime Shtëpi: në Shitje | Me Qera
(Prishtinë, Prishtinë)
Apartament 66 m buze detit te FAFA RESORT

Apartament 66 m buze detit te FAFA 15/07/2018

Shtëpi: në Shitje | Me Qera  -  Durrës, Durrës 650.0 €

46 Shikime Shtëpi: në Shitje | Me Qera
(Durrës, Durrës)
Lokal panoramik 147m buze detit Durres

Lokal panoramik 147m buze detit 15/07/2018

Dyqan: në Shitje | Me Qera  -  Durrës, Durrës Me marrëveshje

22 Shikime Dyqan: në Shitje | Me Qera
(Durrës, Durrës)
Apartament 66 m buze detit te FAFA RESORT

Apartament 66 m buze detit te FAFA 14/07/2018

Shtëpi: në Shitje | Me Qera  -  Durrës, Durrës 650.0 €

30 Shikime Shtëpi: në Shitje | Me Qera
(Durrës, Durrës)
Jepet me qera dyqan sp 30 m2

Jepet me qera dyqan sp 30 m2 12/07/2018

Dyqan: në Shitje | Me Qera  -  Shkodër, Shkodër 113.0 €

17 Shikime Dyqan: në Shitje | Me Qera
(Shkodër, Shkodër)
Okazion Dyqan Vollga Dr, 45m2

Okazion Dyqan Vollga Dr, 45m2 11/07/2018

Dyqan: në Shitje | Me Qera  -  Durrës, Durrës 45000.0 €

106 Shikime Dyqan: në Shitje | Me Qera
(Durrës, Durrës)
Jepet me qera apartament sp 60 m2

Jepet me qera apartament sp 60 m2 08/07/2018

Shtëpi: në Shitje | Me Qera  -  Shkodër, Shkodër 160.0 €

24 Shikime Shtëpi: në Shitje | Me Qera
(Shkodër, Shkodër)
Lokal panoramik 147m buze detit te Shkembi I Kavajes Durres

Lokal panoramik 147m buze detit te 08/07/2018

Dyqan: në Shitje | Me Qera  -  Durrës, Durrës Me marrëveshje

36 Shikime Dyqan: në Shitje | Me Qera
(Durrës, Durrës)
Apartament 66 m buze detit te FAFA RESORT

Apartament 66 m buze detit te FAFA 08/07/2018

Shtëpi: në Shitje | Me Qera  -  Durrës, Durrës 650.0 €

36 Shikime Shtëpi: në Shitje | Me Qera
(Durrës, Durrës)
Shitet apartament sp 77 m2

Shitet apartament sp 77 m2 07/07/2018

Shtëpi: në Shitje | Me Qera  -  Shkodër, Shkodër 38000.0 €

25 Shikime Shtëpi: në Shitje | Me Qera
(Shkodër, Shkodër)
Jepet me qera ambjent biznesi sp 20 m2

Jepet me qera ambjent biznesi sp 20 06/07/2018

Dyqan: në Shitje | Me Qera  -  Shkodër, Shkodër 100.0 €

22 Shikime Dyqan: në Shitje | Me Qera
(Shkodër, Shkodër)
Prodajem stan na suncanom bregu Pristina stare bele zgrade!

Prodajem stan na suncanom bregu 05/07/2018

Banesë: në Shitje | Me Qera  -  Prishtinë, Prishtinë 45000.0 €

15 Shikime Banesë: në Shitje | Me Qera
(Prishtinë, Prishtinë)
Apartament i ri per shitje 2+1+1+2 ne Laprake

Apartament i ri per shitje 2+1+1+2 05/07/2018

Shtëpi: në Shitje | Me Qera  -  Tiranë, Tiranë 92000.0 €

36 Shikime Shtëpi: në Shitje | Me Qera
(Tiranë, Tiranë)
Shiten 2+1 te Fresku

Shiten 2+1 te Fresku 05/07/2018

Shtëpi: në Shitje | Me Qera  -  Tiranë, Tiranë 36000.0 €

49 Shikime Shtëpi: në Shitje | Me Qera
(Tiranë, Tiranë)
Shitet apartament 2+1

Shitet apartament 2+1 05/07/2018

Shtëpi: në Shitje | Me Qera  -  Tiranë, Tiranë 62000.0 €

21 Shikime Shtëpi: në Shitje | Me Qera
(Tiranë, Tiranë)
Shitet apartament 1+1

Shitet apartament 1+1 04/07/2018

Shtëpi: në Shitje | Me Qera  -  Tiranë, Tiranë 39500.0 €

28 Shikime Shtëpi: në Shitje | Me Qera
(Tiranë, Tiranë)
Shpi per te shitur ne Durres

Shpi per te shitur ne Durres 04/07/2018

Shtëpi: në Shitje | Me Qera  -  Durrës, Durrës 100000.0 €

70 Shikime Shtëpi: në Shitje | Me Qera
(Durrës, Durrës)
Jepet me qera apartament 1+1 ne qender te Sarandes per pushimet e veres

Jepet me qera apartament 1+1 ne 03/07/2018

Banesë: në Shitje | Me Qera  -  Sarandë, Vlorë 4000.0 Lek

22 Shikime Banesë: në Shitje | Me Qera
(Sarandë, Vlorë)
Jepet me qera apartament 1+1 ne qender te Sarandes per pushimet e veres

Jepet me qera apartament 1+1 ne 03/07/2018

Shtëpi: në Shitje | Me Qera  -  Sarandë, Vlorë 4000.0 Lek

26 Shikime Shtëpi: në Shitje | Me Qera
(Sarandë, Vlorë)
Shitet shtepi private ne qender te Sarandes

Shitet shtepi private ne qender te 03/07/2018

Shtëpi: në Shitje | Me Qera  -  Sarandë, Vlorë 240000.0 €

41 Shikime Shtëpi: në Shitje | Me Qera
(Sarandë, Vlorë)
SHITET TOKE ME HIPOTEK

SHITET TOKE ME HIPOTEK 03/07/2018

Tokë: në Shitje | me Qera  -  Lezhë, Lezhë 38.0 €

43 Shikime Tokë: në Shitje | me Qera
(Lezhë, Lezhë)
Shitet apartament sp 70 m2

Shitet apartament sp 70 m2 03/07/2018

Shtëpi: në Shitje | Me Qera  -  Shkodër, Shkodër 36000.0 €

29 Shikime Shtëpi: në Shitje | Me Qera
(Shkodër, Shkodër)