Jepet me qera apartament 1+1 ne qender te Sarandes per pushimet e veres

Jepet me qera apartament 1+1 ne qender te Sarandes per pushimet e veres Jepet me qera apartament 1+1 ne qender te Sarandes per pushimet e veres Jepet me qera apartament 1+1 ne qender te Sarandes per pushimet e veres Jepet me qera apartament 1+1 ne qender te Sarandes per pushimet e veres Jepet me qera apartament 1+1 ne qender te Sarandes per pushimet e veres
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
4000.0 Lek Aktual
Anik
andi_nikolla@yahoo.com
E publikuar më: 03/07/2018

Jepet me qera apartament 1+1 ne qender te Sarandes per pushimet e veres

E publikuar më: 03/07/2018 | Kategoritë: Banesë: në Shitje | Me Qera | Vendi: Sarande, Sarandë, Vlorë, Shqipëri

Okazion Qershori dhe Shtatori me 3000 L nata. Jepet me qera apartament 1+1 ne qender te Sarandes per pushimet e veres. Apartamenti eshte kompletisht i mobiluar me te gjitha pajisjet e reja, kondicioner dhe me nje mobilim bashkohor. Kapaciteti eshte per 4-5 persona. Per rezervime dhe informacion te metejshem kontaktoni te nr i telefonit 00355695124892 ose shkruani ne viber dhe whatsapp ne nr 00355695528321. 4000L nata

  • Shpi per pushime verore
  • 60
  • 2
  • 1
  • Jo