lokal

lokal lokal lokal lokal lokal
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
900.0 € Aktual
luis
E publikuar më: 06/12/2017

lokal

E publikuar më: 06/12/2017 | Kategoritë: Dyqan me Qira | Vendi: Siper Komunes Se Parisit, Tiranë, Tiranë, Shqipëria

Tiranë
lokali ndodhet prane rezidences kodra e diellit ne nje zone te qete dhe te populluar njekohesishte. eshte i arreduar me detaje per konsumim sa me te ulet te energjise elektrike, si: sistem ngrohje kaldaj me dru e cila trasmeton ngrohjen te fankoilet dhe krijon nje atmosfer te ngroht pa e thare ajrin (ndihet komod kushdo qe hyn brenda pa patur probleme me frymarjen) gjithashtu eshte shume i fresket gjate stines se veres pasi ndodhet ne pozicionin verior dhe me hapjen e vetratave portative te xhamave, temperatura e brendshme e lokalit eshte disa grade me poshte se ajo e jashtme, pa qene nevoja per te ndezur kondicioner... ndersa per sa i perket hapesires se brendshme perpos 90m katror te deklaruara me siper, disponon dhe nje siperfaqe rreth 30m katror ne te cilen ngjitesh me shkall dhe eshte shume e preferuar nga te rinjte. gjithashtu 2 tualet + 2 hapesira makazinimi, dhe nje verande te bollshme per stinen e veres.ne pune prej 9 vitesh. jeni te mirpritur :)

  • jepet vetem per persona qe din te menaxhojne
  • 90
  • rreth 50m katror verande
  • 2
  • Me dru
  • Jo