Jepet dyqan me qera

Jepet dyqan me qera Jepet dyqan me qera
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
150.0 € E skaduar
kimet
E publikuar më: 12/03/2018

Jepet dyqan me qera

E publikuar më: 12/03/2018 | Kategoritë: Dyqan: në Shitje | Me Qera | Vendi: Durrës, Durrës, Shqipëri

Jap me qera dyqan 22 Metra katror me uje dhe drita 24 ore i pershtatshem per cdo lloj biznesi ndodhet ne durres prane policise .

  • Jo