Jepet me qera ambjent biznesi sp 20 m2

Jepet me qera ambjent biznesi sp 20 m2 Jepet me qera ambjent biznesi sp 20 m2
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
100.0 € Aktual
cityhome
cityhome.al@gmail.com
E publikuar më: 06/07/2018

Jepet me qera ambjent biznesi sp 20 m2

E publikuar më: 06/07/2018 | Kategoritë: Dyqan: në Shitje | Me Qera | Vendi: Pedonale, Shkodër, Shkodër, Shqipëri

CITYHOME jep me qera ambjent biznesi sip 20 m2.
Adresa: Pedonale. shkoder
Cmimi 100 euro

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0675374190
cityhome.al@gmail.com

  • Jo