Jepet me qera ambjent biznesi sp 80 m2

Jepet me qera ambjent biznesi sp 80 m2 Jepet me qera ambjent biznesi sp 80 m2 Jepet me qera ambjent biznesi sp 80 m2 Jepet me qera ambjent biznesi sp 80 m2 Jepet me qera ambjent biznesi sp 80 m2
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
40000.0 € Aktual
cityhome
cityhome.al@gmail.com
E publikuar më: 12/06/2018

Jepet me qera ambjent biznesi sp 80 m2

E publikuar më: 12/06/2018 | Kategoritë: Dyqan: në Shitje | Me Qera | Vendi: Ne Qender, Shkodër, Shkodër, Shqipëri

CITYHOME jep me qera ambjent biznesi sp 80 m2. Ambjenti ndodhet ne qender te qytetit te shkodres.
cmimi 40.000 Lek

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0675374190
cityhome.al@gmail.com

  • 80
  • Jo