Jepet me qera dyqan sp 99 m2

Jepet me qera dyqan sp 99 m2
Shtojeni tek lista mbikqyrëse
Lajmëroje
1100.0 € Aktual
cityhome
cityhome.al@gmail.com
E publikuar më: 29/07/2018

Jepet me qera dyqan sp 99 m2

E publikuar më: 29/07/2018 | Kategoritë: Dyqan: në Shitje | Me Qera | Vendi: Pedonale, Shkodër, Shkodër, Shqipëri

CITYHOME jep me qera dyqan sp 99 m2.
Adresa: Pedonale. Shkoder
Cmimi 1100 Euro

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0683216168
cityhome.al@gmail.com

  • Jo